Fetih: Taht Savaşları

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 271 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma IGG.COM
Fetih: Taht Savaşları mobil uygulaması ile sizleri heyecanlı mı heyecanlı bir mobil oyun bekliyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Fetih: Taht Savaşları mobil uygulaması ile stratejik planlamalar yapacak ve oyunun kazanan tarafı olacaksınız. 

Sefer yolunda ilerlemeye devam edin ve kahramanlarını ekipmanlar ile donatın. Askerlerinizin güçlü olması demek oyunda zafer demektir. Terfiler için tüm ekipman yuvalarını tamamla ve kahramanının gücüne güç kat. Düşmanlarınız sizden korksun. Havalı özellikleri kazanmak için Vilayetleri kontrol edin. Yapay zeka güçlerini önemsemeyip dikkatini sadece gerçek oyuncuya verme. Çoklu görev dağılımı, seni her zaman kurtaracaktır. 

Hiçbir hükümdar, sarayı olmadan gerçek bir hükümdar sayılamaz. Sarayı ele geçir, tek gerçek hükümdar olma yolunda ilerle ve krallık ismini değiştirmek gibi bir sürü hükümdarlara layık yetkiler ile gücüne güç kat. Krallıklar arası dolaşarak hangi krallığın sana en çok uyduğunu seç. Gelişmek için boş bir dünya, yağmalamak için ise kalabalık bir tanesini seç ve işini hallet. Güçlü bir ordunun temeli, iyi düzene sahip bir şehirden geçer. Binalarını yükselt, teknoloji araştırmaları yap, kaynak topla, birlik eğit ve kahramanlarını terfi ettir. 

Daha Fazla Göster
Fetih: Taht Savaşları indir
DİĞER SÜRÜMLER