Fetih: Taht Savaşları

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 271 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma IGG.COM
Stratejik oyunlarda yer almayı seviyorsanız Fetih: Taht Savaşları mobil oyununu değerlendirmelisiniz.

Fetih: Taht Savaşları tarihi Arap dünyasında geçen geniş çaplı bir strateji oyunu olarak Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirilmeye başladı.Oyuna başladığınızda küçük bir köyde krallığınızı kuruyorsunuz daha sonra zaferler kazandıkça krallığınızı büyütmeye çalışıyorsunuz. Krallığınızı büyütmek için ilk olarak yapmanız gereken güçlü bir ordu oluşturmak. Diğer krakllıklara saldırabilmeniz için güçlü bir orduya ihtiyacınız var.

Ordunuzu toplayın ve eğitin. Stratejik planlamalar ile diğer krallıklara saldırıya geçmeye hazırlanın. Oyun temel olarak stratejik tabanlı bir mobil oyundur. Oyunda ilerleme kat etmek için seviye kazan, yeteneklerini geliştir, ve en güçlü olmak için oyuncu ekipmanlarını kuşan ve saldır. Kendi kendine yeterlilik, başarının anahtarıdır bunu asla unutmayın. Bu mantıkta ilerleme kat etmeniz gerekiyor. 

Birbirinden güçlü yetenekleri ve kahramanları kullanarak farklı savaş mekanikleri keşfetmelisiniz. Daha sonrasında bu yeteneklerden faydalanmanız gerekebilir. 26 farklı kahraman ile en yeni savaş stratejilerini kurun ve başarmak için en iyi savaş stratejisini siz yapın. 

 

Daha Fazla Göster
Fetih: Taht Savaşları indir
DİĞER SÜRÜMLER